Načítání obsahu...
Aktuality

Aktuality

Tanečníci z třineckého Acro-Dancers ozdobili Sněhurku vzdušnou akrobacií


Kreativní studio Acro-Dancers působí v Třinci od roku 2017 pod vedením Lenky Šotkovské. „Otevřít si podobné centrum bylo mým snem už dlouho. Dnes mě obklopuje několik skvělých kolegů - trenérů a umělců z různých akrobatických i tanečních oborů,“ říká Lenka Šotkovská, která si „zahrála“ v muzikálu Sněhurka na ledě.  Ovšem nikoliv na bruslích, ale zavěšená na síti ve výšce deseti metrů coby pavoučice a později i se svým partnerem předvedli  nádhernou podívanou při představení Sněhurky. „Provádění náročných akrobatických úkonů s sebou samozřejmě nese riziko, proto je velmi důležitá správná příprava, trénink a dodržování daných postupů,“ upozorňuje Lenka Šotkovská.

Za relativně krátkou dobu svého trvání je o kurzy ve studiu Acro-Dancers velký zájem. Motivací a výzvou je pro nadané dívky možnost soutěžení na celorepublikové úrovni. Letos se například na Mistrovství ČR pole art probojovaly dvě třinecké rodačky, Vendula Kuczynská a Lucie Stonawská.


Zpět na články
Líbil se Vám článek? Podělte se o něj se svými přáteli!  

Další aktuality

Tiskové konference na Slovensku se zúčastnily největší hvězdy
6. 9. 2019

Tiskové konference na Slovensku se zúčastnily největší hvězdy

K dvaceti novinářům se sešlo na tiskové konferenci v Bratislavě, která byla věnována uvedení úspěšného muzikálu Snehulienka na ľade na Slovensku. Uskuteční se tak 30. listopadu v Košicích a 7. prosince v Bratislavě. Novináři byli jak z deníků, týdeníků, tak on-line magazínu a nechyběla ani televize JOJ.

/aktuality/tiskove-konference-na-slovensku-se-zucastnily-nejvetsi-hvezdy_ad36
Akce k 1. školnímu dni!
30. 8. 2019

Akce k 1. školnímu dni!

Udělejte radost svému školákovi a pořiďte 2. září vstupenky na muzikál Sněhurka na ledě!

/aktuality/akce-k-1-skolnimu-dni_ad35